IN YOUR SHADOW I CAN SHINE

Oficiální závody agility
Datum Místo Kategorie Agility Zkouška Jumping Rozhodčí
1.-2.6 Rozkoš La3 7/34   2/34 Lenka Pánková
1.-.2.6 Rozkoš LA3 disk disk disk Lenka Pánková
18.5.2019 Pňov LA3   3xdisk   Jitka Maroušková
 1.5.2019 Jičín LA3 disk disk 4/41 Olga Bazalová
22.4.2019 Žernov LA3   disk 4/40 Jitka Maroušková
20.4.2019 Zdobín  LA3   4/12 tuneliáda disk Karina Divišová
13.-.14.4 Kvalifikačky Trutnov LA3 56/165   disk Boháčová
13.-.14.4. Kvalifikačky Trutnov LA3 disk   24/169 Dostál
2.2.2019 Ratenice  LA3   2xdisk,17/39   Karina Divišová
13.1.2019 Ratenice LA3   2.,7.,8./41   Jitka Maroušková
5.1.2019 Ratenice LA3   2.,6,16/52   Jiřina Máčková
1.12.2018 Ratenice LA3     4/35 Alice Boháčová
10.11.2018 Březovice LA3 1/18 3/8 disk Lenka Pánková
3.11.2018 Ratenice LA3     3/48,19/46 Bazalová/Podmolová
14.10.2018 Kutná Hora LA3   6/12,disk   Jitka Maroušková
6.10.2018 Havlovice LA3     4/45,disk  Petr Rybář
22.9.2018 Pňov LA3 disk disk 10/32 Rybář/Konečná
16.9.2018 Velká  LA3 finále 3/13 disk 1/32 Alice Boháčová
15.9.2018          Zvičinská LA3 disk disk 3/26 Alice Boháčová
 2.9.2018 Lysá nad Labem LA3   2xdisk   Petr Rybář
 1.9.2018 Vysoké Mýto  LA3  10/30 součty 5.místo 2/30 Jitka Maroušková
26.8.2018 Městec Králové LA3   disk,12/14   Michaela Divišová
25.8.2018 Jičín LA3   4/10,disk   Lenka Pánková
16.8.2018 Ptýrov LA3   3/6 , disk   Martina Konečná
4.8.2018 Městec Králové LA3 disk 2/4 3/21 Kateřina Lerlová
14.7.2018 Dvůr Králové LA3   8/19 , 9/19 disk Kateřina Divišová
29.6.2018 Ptýrov LA3   2xdisk   Petr Dostál
9.6.2018 Dolní Přím LA3   2xdisk   Tomáš Glabazňa
2.-.3.6.2018 Roskoš LA3 18/41,28/44 1/18 (čistě) Disk Lenka Pánková
29.4.2018 Nymburk LA3   2xdisk   Petr Dostál
22.4.2018 Zdobín LA3   2xdisk 5/25 Olga Bazalová
21.4.2018 Žernov LA3   disk 1/20,disk Alice Boháčová
25.2.2018 Březovice LA3   2x disk   Lenka Pánková
24.2.2018 Ratenice LA3   2x disk   Karina Divišová
10.2.2018 Mladé Buky LA3   4/11 ,4/11   Jiřina Máčková
6.1.2018 Mladé Buky  LA3   3/14(čistě) disk   Petr Dostál
30.12.2017 Ratenice LA3   2x disk   Petr Dostál
10.12.2017 Hradištko u Sadské LA3   disk,disk   Vladimíra Čištínová
 2.12.2017 Ratenice LA3     10/47,disk,22/47 Lenka Pánková
12.11.2017 Mladé Buky LA3   disk, 10/17   Alice Boháčová
4.11.2017 Ratenice LA3     3xdisk Alice Boháčová
LA3 LA3 LA3       LA3         LA3       LA3          LA3 LA3   LA3  LA3 LA3         LA3 LA3      LA3        LA3
14.10.2017 Pňov LA2   disk,1/26(čistě)   Alice Boháčová
7.10.017 Liberec LA2   2xdisk   Alice Boháčová
30.10.2017 Sezemice LA2 2/34 4/16  4/34 Jaroslava Podmolová
24.9.2017 Zdobín LA2 finále 4/19 1/18 (čistě) disk Jiřina Máčková
23.9.2017 Zdobín LA2 Disk 6/23 8/44 Jiřina Máčková
 2.9.2017 Vysoké Mýto LA2 disk 2/12 3/34 Jitka Maroušková
20.8.2017 Mnichovo Hradiště LA2   disk , 3/19 (čistě)   Petr Dostál
 6.8.2017 Svoboda nad Úpou LA2   disk,disk   Vladimíra Čištínová
29.7.2017 Mladá Boleslav LA2   3x disk   Petr Dostál
23.7.2017 Opatovice nad Labem LA2   7/24, disk   Alice Boháčová
18.7.2017 Mnichovo Hradiště LA2   disk, 4/21   Alice Boháčová
18.6.2017 Rozkoš LA2 5/36 4/14 disk Lenka Pánková
10.6.2017 Probluz LA2   disk,2/21(čistě)   Petr Rybář
3.6.2017 Nymburk LA2   disk,disk   Lenka Pánková  
27.5.2017 Mladá Boleslav LA2   disk,5/25   Alice Boháčová
13.5.2017 Pňov LA2   3/24(čistě),1/24   Kateřina Lerlová
LA2 LA2        LA2   LA2    LA2       LA2 LA2      LA2 LA2         LA2
17.4.2017 Žernov u České Skalice LA1   2/13 2/15, 3/15 Petr Dostál
 1.10.2016 Lysá nad Labem LA1   3/18 , disk   Tomáš Glabazňa
30.9.2016 Ptýrov u Mnichova H. LA1   5/16,5/16,2/16   Petr Dostál
15.7.2016 Zdobín LA1 Disk   7/29 Lenka Pánková
9.7.2016 Dvůr Králové LA1   Disk 3/16 Michaela Glossová
28.5.2016 Nymburk LA1   1/17 , Disk   Alice Boháčová
17.4.2016 Zdobín LA1   4/12 , Disk   Petr Pupík
9.4.2016 Žernov  LA1     3/12 , 3/11 Lenka Pánková
28.3.2016 Proruby u Hořiček LA1     Disk,4/37,Disk Petr Pupík

 


TOPlist