IN YOUR SHADOW I CAN SHINE

Štěňátka

Aryška je březí :) 

Máme nakryto!!! Koncem února 2023 se dozvíme jestli jsou holky březí,Držte palce a v případě zájmu pište na email drbik.ervik@seznam.cz

Arče (Airla In Your Shadow I Can Shine) otec byl po dlouhé době vybírání vybrán JCH Alderann Wild at Heard zdravý pes s krásným rodokmenem.Očekáváme štěňátka v barvě ee-red.

 

Desiree z Lesních strání x Henri Hola-Hopa. Štěňátka budou černobílá,předpoklad zdravý .Budou vhodná na psí sporty(agility,pasení,OB,) ale i na canisterapii,či jako rodiný parťáci

 

Plány na vrh E a F najdete prozatím v novinkách 2023 :) 

 

V březnu proběhne krytí Čikinky  otec štěňátek bude Ringoušek (Yes Im Ringgo Gasko Prim) Krytí proběhne v březnu a očekáváme černé i červené kuličky ,které budou po rodičích zdravý a vhodné na sport,na výstavy ale i jako aktivní společníci.

 

Druhý vrh  plánujeme štěňátka po naší Arče (Airla In Your Shadow I Can Shine) otec byl po dlouhé době vybírání vybrán JCH Alderann Wild at Heard zdravý pes s krásným rodokmenem.Očekáváme štěňátka v barvě ee-red.

Krytí přesouváme na přelom podzim/zima 2022

 

 

Otcem štěňátek po Desince bude Matthew https://noirbakarda.cz/matthew/matthew . Pejska jsme více jak rok pečlivě  vybírali . Snad se zadaří a na přelomu jaro/léto u nás budou běhat malé černobílé kuličky :) 

 Otcem štěňátek naší Čikinky bude Fórek https://kogitoeaster.websnadno.cz/Forek.html?gen=373 krásný,zdraví a velice šikovný pejsek. Štěňátka budou na přelomu jara/léta. 

 

Vážení zájemci o štěňátka z naší chovatelské stanice.

                     Moc nás těší Váš zájem,na jaro 2021 plánujeme první vrh po Desiree z Lesních strání.

V létě 2021 plánujeme druhý a poslední vrh po Chilli in hot summer Jeffija.