Poslední akce roku a to úspěšná :) Chilli nastoupila ve třídě pracovní. V sobotu získala V1 CAC a res.CACIB. V něděli V1 CAC. Užili jsme si prima víkend :)

Chilli je novým klubovým junior šampionem KCHMPP

15.10.2016 HWT

Chilli dnes složila v Nové vsi zkoušku HWT!!! Mám nesmírnou radost,tímto v príštím roce můžeme dodělat českého šampiona :)

1.10.2016 Zkoušky v Lysé na Labem

Po večerním běhání hned ráno do Lysé :) a bylo z toho hnedle 2.místo/18 a jeden blánivej disk-i to se stává :) přeci jen moje bříško nezadržitelně roste :)

30.9.2016 After zkoušky

Večerní trojzkoušky v nádherné hale.Běhalo se parádně.2x5.místo z 16 týmů a jednou druhé místo a splněn přestup do A2.To si ale nechám až se na jaře vrátíme na parkur :) Video snad někdy bude :)

26.9.2016 Párty :D

Chilli oslavila své druhé narozeniny :)

25.9.2016 Výlet Zvířetice

Krásný podzimní den.S bandou jsme vyrazili a zříceninu,v nohách cca 12km.

24.9.2016 Národní výstava psů Brno

V2 a res CAC :)

10.9.2016 Intenzivka Opatovice nad Labem

Po roce na Janě Zemkové,dala nám zabrat,ale spoustu věcí jsme se naučily :)

3.9.2016 Lázně Bělohrad

Hasiči slavily výročí tak si pozvaly celý náš agilitní spolek.Moc se jim to líbilo a pro nás super trénink :)

27.8.2016 Neoficiální závody Jaroměř

Po delší době jsme si byli zaběhat. V kategorii závodící jsme v Jumpu i agility vyběhli 2x1místo :)

20.8.2016 KCHMPP výstava Přerov

Tentokrát bez konkurence,avšak paní rozhodčí se nebála titul nezadat.Přesto u nás V1 CAC a prima den s našimi přáteli :)

16.8.2016 Fotovýlet k Jizeře

autorka fotek je Blanka Bartková,merlatá slečna je xBoc Šaryna

13.8.2016 Mezinárodka Mladá Boleslav

Krásný sluníčkový den jsme si užili na výstavě.Velmi nás potěšil výsledek a od pana rozhodčího Pétera Harsányi jsme si odvezli V1 CAC.

Foto Ondra Vacula

8.8.2016 Úspěchy

Výlety

Vzhledem k tomu že čekáme lidský přírůstek do rodiny,jsem trochu omezila závody a intenzivky a věnujeme se spíše výletům s přáteli :) Je to však jen dočasný výpadek ;)

16.7.2016 Národní výstava Mladá Boleslav

Posudek:elegantní typ,velmi pěkná hlava,nůžkový zkus,výborný krk i hřbet,velmi pěkný hrudník,prostorný pohyb,korektní ocas i srst. V1 CAC

Mám ohromnou radost Chillinka se moc líbila :)

15.7.2016 Zdobínský večerníček

Večerní běhy :) jeden světla,druhý za umělého osvětlení. Bylo to super,stále máme co trénovat.Běhala jen Chilli.Jeden běh diskvalifika,po měnším společném střetu a jumpin na 7.místě z 29. Mládí vpřed :)

9.7.2016 Opsion 048

Po dlouhé době agility :) Na závodech běhali oba,Chilli A1 a Ervík A2. Ervík podal standartní výkon 2x6.místo,už nemá takovou rychlost jako dříve a běhá spíše už jen pro radost. Chilli si střihla dvojzkoušky a jumping. Ve zkouškách jsme si zasloužily diskvalifikaci obě. Jumping vypadal lépe a doběhly jsme na 3.místě z 16psů.

26.6.2016 Národní výstava Jelenia Gora

Víkend se oběšel bez fotek :D ,Chilli stále v mezitřídě si odvezla V3,posudek jsme nerozluštili :)

25.6.2016 Klubová výstava KCHMPP

Tato výstava se moc nezadařila,Chilli dostala VD,nikdo nějak nechápe za co,ale to jsou hold osobní názory rozhodčího,příště bude lépe :)

19.6.2016 Riegrova a Kamenického stezka

Čas od času vyrážíme s pohodovou bandou na výlet.Tentokrát jsme jeli do Semil a dál jsme šli po svých :) Pár skromných foteček převážně přírody k vidění zde:http://drbikervik.rajce.idnes.cz/Riegrova_a_Kamenickeho_stezka/

18.6.2016 Mezinárodní výstava psů Brno

V2 res.CAC

11.6.2016 Národní výstava psů Klatovy

Další drobný úspěch :) Chilli získala V1 CAC

5.6.2016 Intenzivka s Martinou Konečnou v Hradci Kráové

4.6.2016 ZVOP

Chilli úspěšně a bez problémů složila zkoušku ZVOP , nyní se začně chystat na HWT.

29.5.2016 Intenzivka s Martinou Konečnou v Opatovicích

28.5.2016 Dvojzkoušky NymburkCup

Byl kásný slunný den a běhalo se jedna báseň :) Jednu zkoušku jsme vyhrály s čistým během,v druhém jsme se úplně zbytečně diskly..Chybama se člověk učí :)

21.5.2016 Klubová výstava BCCSK Pezinok (Slovensko)

Rychlo výlet na Slovensko :) Byl to úžasně strávený den s naší chovatelkou,z mezitřídy jsme si odvezly V1 CAC !!! V závěrečkách o nej chovatelskou stanici Jeffija vyhrála ;) Na fotce je celá naše banda.

8.5.2016 XVII.Pojizerská výstava psů

Úspěšný výstavní víkend :) V1 Vítěz třídy,Krajský vítěz,Vítěz Mladé Boleslavi, Vítěz I.FCI skupiny!!!

7.5.2016 Speciální výstava BCCCZ

Krásný sluníčkový den byl :) Začínám si Chilli vystavovat pravidelně sama . Výstavy se zúčastnilo 141 borderek. Chilli v mezitřídě V4 od polské rozhodčí Bozena Czempas-Chowanic . Neoficiální soutěž o nejhezčí barevnou fenu 3.místo :)

30.4.2016 Mezinárodní výstava psů Praha

Výstava psů v Praze je pro nás zakletá,sice jsme obsadily naše časté 3.místo ale...

Máme jarní fotečky!!!

24.4.2016 Čarodějnické hopsání

Jedny z posledních neoficiálních závodů v podání Chillky..pomalu se začneme soustřeďovat jen na oficiálky :) Chilli běžela krásně,parádně vypracované zóny,odložení na startu prostě vše :) Foto:http://drbikervik.rajce.idnes.cz/Carodejnicke_hopsani/ Video:https://www.youtube.com/watch?v=YDcSC01D0VY

17.4.2016 Zvičinská jednička a dvojka

První zkouškové běhy na tradičních závodech..Chillinka běhala krásně a jednom běhu doběhla 4/12 na výbornou. Ervík neměl nejlepší den v jednom z běhů doběhl 6/11 . Fotky:http://drbikervik.rajce.idnes.cz/Zvicinska_jednicka_a_dvojka_2016/ Video:https://www.youtube.com/watch?v=OVLRzxBvm8M

16.4.2016 Krajská výstava Detřichov

Krásné počasí a pohodová výstava..Chilli poprvé v mezitřídě s hezkým posudkem. Fotky od Niki Balajkové nejdete zde:http://drbikervik.rajce.idnes.cz/Krajska_vystava_Detrichov/

10.4.2016 Pasení

9.4.2016 Žernovské jumpy

Zima,déšť a vítr to bylo znamení závodů :/ Chilli si vyběhla 2x3.místo. Běhaly pouze jedničkáři,přesto krásný výsledek. Ceny krásné,kantýna výborná,určitě se tam vydáme zase :)

2.4.2016 Ervík

Ervík oslavil sedmé narozeniny.Přejeme mu hlavně spoustu zdravíčka :)

2.-3.4.2016 Intenzivka s Míšou Tejčkovou na Zdobíně

28.3.2016 Velikonoční jump

Na Velikonoční pondělí už máme tradici je strávit na závodech. Chilli měla svojí oficiální závodní premiéru. Běhala hezky a v opevřeném jumpu dokázala doběhnout 4/37,máme co vylepšovat :) Video:https://www.youtube.com/watch?v=gpo_ClksLTY

26.3.2016 Rumcajzův pochod 21km

19.3.2016 Intenzivka s Anetou Grygarovou Trutnov

Jaro je znamení intenzivek a příprav na oficiální závody :)